На полке

День Сніговика. Дзвінка Матіяш

Побажання від авторки

Побажання від авторки

Цю книжку я отримала із рук самої авторки. Навіть з автографом, тому просто покласти її на полицю здалося мені справжнім блюзнірством. Книга переночувала ніч на столику біля ліжка, і наступного дня, тільки-но з’явилася вільна хвилина, я відкрила першу сторінку…

Я не бачила рецензій та відгуків інших читачів та іменитих критиків. Відверто кажучи, навіть ім’я письменниці ще позавчора мені не було відоме. Отже, я почала читання, готуючись сприймати повість із порожнім розумом та спираючись тільки на власні почуття та емоції.

Спочатку мені здалося, що ця книга – цілком дитяча. Таємниці, мрії, незвичайні пригоди головної героїні… Що то за випробування снігом? Про яке Велике місце йдеться? Це казка? Сторінка за сторінкою я все більше заглиблювалася в снігову історію, наче у замет, і все більше розуміла, що читаю не казку, а дивовижну повість про… нас! І начебто всі герої – добре і давно знайомі люди…

День Сніговика

День Сніговика

Обдарована дівчинка Ірма із надзвичайними математичними здібностями, що має світлу душу й дуже добре серце. І той хлопчик, Барб, постійно занурений у свій ігрофон, що його цікавлять лишень власні амбіції. За його сестру, дівчинку Барбі без жодних бажань, було по-справжньому страшно. Іноді мені здавалося, що я відчуваю яскравий аромат Медової річки, і навіть присмак бабусиних гарбузових оладок – ніжних, рум’яних, солодких… А від думки, що й моє життя, як і життя більшості мешканців Великого міста, може перетворитися на сіре одноманітне існування без будь-яких емоцій, ставало моторошно. Хотілося, вибігти на вулицю, викупатися в снігу та зліпити великого сніговика. Та на жаль (чи на щастя?) до нас вже прийшла весна.

Півтора дні, прожиті в паралельній, книжковій, реальності, добігли кінця. Я перегорнула останню сторінку й відчула, як серце наповнилося впевненістю: все в нас буде ДОБРЕ! Саме так, як і побажала авторка, підписуючи мені книгу.

До речі, раджу! Буде можливість – обов’язково почитайте.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Powered by: Wordpress